Yazdır
PDF

1977 ÇANKIRI ASTSB.HZL OK. MEZUNLARI

AHMET ÖZTAŞ tarafından yazıldı..

NO

ADI SOYADI

KISMI

SINIFI

MEMLEKETİ

YAŞADIĞI ŞEHİR

AÇIKLAMA

15801

SÜREYYA BOZKURT

1. KS

TOP

ESKİŞEHİR

 DİDİDM/AYDIN

 

15802

MEHMET TAŞTEPE

1. KS

İS

ESKİŞEHİR

 

 

15803

A.KADİR POTUK

1. KS

ORD

EMİRD-AFYON

KUŞADASI

 

15804

MEHMET İNCEER

1. KS

P

ÇANKIRI

 

 

15805

ALİ GÜVEN(ŞALAK)

1. KS

LV(SB)

BAFRA-SAMSUN

ANKARA

 

15806

GÜNGÖR ERŞAN

1. KS

P

ORHANGAZİ-BURSA

 ORHANGAZİ-BURSA

 

15807

OSMAN YAVUZ

1. KS

TNK

İZNİK-BURSA

İZMİR/BORNOVA

 

15808

VEYSEL ÇAKIR

1. KS

P

HAVZA-SAMSUN

ANKARA

 

15809

HARUN BİTMİŞ

1. KS

MU(SB)

KADINHANI-KONYA

 

 

15810

ERHAN YAKAR

1. KS

TOP

KIRIKKALE

ANKARA-ANTALYA

 

15811

ALİRIZA ÇAKMAK

1. KS

DZP

SİVAS

İZMİR/NARLIDERE

 

15812

ÖNDER ÖNER

1. KS

TNK(SB)

AKŞEHİR-KONYA

İZMİR

 

15813

FERUDUN GÖNÜL

1. KS

P

KARŞIYAKA-İZMİR

ANKARA

 

15814

ERDİNÇ KIRAY

1. KS

P

SARAY-EDİRNE

LÜLEBURGAZ

 

15815

SEBAHATTİN SALTIK

1. KS

TNK

ESKİŞEHİR

 BALIKESİR

 

15816

BAHTİYAR PALAS

1. KS

TOP

SALİHİ-MANİSA

 

 

15817

HASAN EKERBİÇER

1. KS

ORD

EDREMİT-BALIKESİR

VEFAT

 

15818

NAHİT TAŞKIRAN

1. KS

P

ÇORLU

MANİSA

 

15819

MUSTAFA DEMİRKAYA

1. KS

TOP

ESKİŞEHİR

SÖKE/AYDIN

 

15820

OSMAN CENGİZ

1. KS

ORD

ESKİŞEHİR

 BALIKESİR/SUSURLUK

 

15821

AHMET TAŞKIN

1. KS

İS

AYDIN

AYDIN

 

15822

H.HÜSEYİN KAYMAK

1. KS

TNK

UŞAK

BURSA

 

15823

ZÜLKEFİL KUŞER

1. KS

P(PER)

TAVŞANLI-KÜTAHYA

ANKARA

 

15824

SEYRAN SEVİNÇ

1. KS

TNK

KASTAMONU

 

 

15825

AYHAN EDER

1. KS

MU

EMİRD-AFYON

İSTANBUL

 

15826

RECEP GÖKÇE

1. KS

MU

NİKSAR-TOKAT

İZMİR GÜZELBAHÇE

 

15827

İSMET AKÇAY

1. KS

LV

MANİSA

İZMİR/GAZİEMİR

 

15828

FİKRET NEÇARE

1. KS

ORD

BALIKESİR

BALIKESİR

 

15829

ALAATTİN YORULMAZ

1. KS

MU

ADANA

GİRNE/KIBRIS

 

15830

İHSAN SARI

1. KS

P

TAVŞANLI-KÜTAHYA

BURSA

 

15831

KEMAL AYTEKİN

1. KS

MU

HAVZA-SAMSUN

ANKARA

 

15832

TUNCEL AKBULUT

1. KS

İS

MENEMEN-İZMİR

İZMİR

 

15833

RIDVAN ATAÇ

1. KS

ORD

UZUNKÖPRÜ-EDİRNE

KIRKLARELİ

 

15834

MEHMET DODURGALI

1. KS

ORD

ÇANKIRI

KUŞADASI/AYDIN

 

15101

ERKAN ULUTÜRK

2.KS

P

ÇANKIRI

 ANKARA

 

15167

NECDET FEREK

2.KS

ULŞ(SB)

 MUĞLA

GÖKOVA/MUĞLA

 

15172

MEHMET DALKIRAN

2.KS

P

LAPSEKİ-ÇAANAKKALE

ÇANAKKALE

 

15751

GÜRCAN DOĞRUSÖYLER

2.KS

TNK(SB)

LAPSEKİ-EDİRNE

ANTALYA

 

15752

KADİR VİDİNLİ

2.KS

 

ÇANKIRI

 ANKARA

 

15753

RIZA ERÖZ

2.KS

ORD

BANDIRMA-BALIKESİR

 

 

15754

HASAN DEMİR

2.KS

P

BANDIRMA-BALIKESİR

İZMİR

 

15755

HÜSEYİN DAL

2.KS

MU

ERMENEK-KONYA

 

 

15756

ALİ KEMARBAŞ

2.KS

TOP

AMASYA

 KIRIKKALE

 

15757

MUSTAFA SÖZEN

2.KS

İS

BALIKESİR

İZMİR

 

15758

RAMAZAN KIDAK

2.KS

MU

MİHALICIK-ESKİŞEHİR

ANKARA

 

15759

ERTAN ÖZGÜR(KÖR)

2.KS

ORD

ŞAVŞAT-ARTVİN

ANKARA

 

15760

MAHMUT KIYMAZ

2.KS

TOP

KESKİN-ANKARA

VEFAT

 

15761

S.AHMET ŞEN

2.KS

ORD

AKHİSAR-MANİSA

BALIKESİR

 

15762

VEYSEL DİKİCİ

2.KS

ORD

ÜNYE-ORDU

ORDU

 

15763

HALİL VARLIK

2.KS

İS

BİGADİÇ BALIKESİR

BALIKESİR/BİGADİÇ

 

15764

ALİ FİLİBELİ

2.KS

TNK

TAVŞANLI-KÜTAHYA

VEFAT 12.07.2015

 

15765

RAMAZAN KESKİN

2.KS

PER

ELMALI-ANTALYA

ANTALYA KUMLUCA

 

15766

SELÇUK ERİŞ

2.KS

TOP(LV)

ELMALI-ANTALYA

ANTALYA

 

15767

MEHMET KARAGÖZ

2.KS

MU

ZİLE-TOKAT

İSTANBUL

 

15768

HASAN ÖZEV

2.KS

TNK

ZİLE-TOKAT

 FETİYE

 

15769

ŞABAN AKÇA

2.KS

LV(SB)

ILGAZ-ÇANKIRI

İSTANBUL

 

15770

ADİL KAPUCU

2.KS

MU

ERZİNCAN

 

 

15771

ENVER İNCE

2.KS

PER(SB)

HINIS-ERZURUM

ANKARA ALBAY

 

15772

A.MURAT BAKKAL

2.KS

DZP

BİLECİK

İSTANBUL

 

15773

MUSTAFA ERTÜRK(ÇADIR)

2.KS

P

ERBAA-TOKAT

BURSA/GEMLİK

 

15774

KAZIM KOÇ

2.KS

DZP

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR

 

15775

RAMAZAN YALÇIN

2.KS

DZP(SB)

KADINHANI-KONYA

KONYA

 

15776

H.AHMET BÜYÜKYILMAZ

2.KS

P

KADINHANI-KONYA

ANTALYA

 

15777

FİKRET ERGEZEROĞLU

2.KS

ORD

GÖYNÜK-BOLU

SAKARYA

 

15778

ALİRIZA ALTINDAĞ

2.KS

P

ANKARA

 

 

15779

CEYLAN GÜDER

2.KS

İS

ÇİFTELER-ESKİŞEHİR

ANTALYA

 

15780

ZEKİ ORTAÇETİN

2.KS

P

ÇİFTELER-ESKİŞEHİR

BURHANİYE

 

15781

FEVZİ AVCI

2.KS

P

GÖKSÜN-K.KARAŞ

 

 

15782

ALİ YURTSEVEN

2.KS

P

ANKARA

VEFAT

 

14760

CENGİZ COŞKUN

3.KS

P

KIRIKHAN

İSTANBUL

 

14812

YAŞAR ÖZLÜ

3.KS

MU

DENİZLİ

ANTALYA

 

15401

AHMET ÖZTAŞ

3.KS

PER

MERZİFON-AMASYA

ANTALYA

 

15402

İZZET SÖĞÜT

3.KS

P

ÜNYE-ORDU


VEFAT

 

15403

H.İBRAHİM GÜNGÖR

3.KS

LV

BERGAMA-İZMİR

İZMİR

 

15404

NECMİ ÇUKUR

3.KS

P

GÖLKÖY-ORDU

VEFAT(İZMİR)

 

15405

MEHMET GÖDE

3.KS

P

ALAŞEHİR-MANİSA

 

 

15406

MESUT YILDIZ

3.KS

ULŞ

BERGAMA-İZMİR

BERGAMA-İZMİR

 

15407

NURİ TÜRKÖZ

3.KS

P

DİVRİĞ-SİVAS

İZMİR SELÇUK

 

15408

ABDURRAHMAN GÖNÜLLÜ

3.KS

MU

DİNAR-AFYON

DİNAR-AFYON

 

15409

HASAN DURGUN

3.KS

TOP

SUSURLUK BALIKESİR

KARŞIYAKA-İZMİR

 

15410

İSMAİL ÇETİN

3.KS

İS(PER)

DİNAR-AFYON

AFYON

 

15411

ERCAN SULANÇ

3.KS

İS.

TİRE-İZMİR

İZMİR/TİRE

 

15412

ALİ ÇETİN

3.KS

SVR(TNK)

BOZD-AYDIN

ADANA

 

15413

SÜLEYMAN GÜLBAŞ

3.KS

MU

SULAKYURT-ANKARA

İSTANBUL

 

15414

KENAN YEŞİLOVA

3.KS

DZP(SB)

AKHİSAR-MANİSA

İZMİR

 

15415

FAHRİ ŞENTÜRK

3.KS

ULŞ(SB)

KARŞIYAKA-İZMİR

İZMİR/GAZİEMİR

 

15416

KADİR ÖNTAŞ

3.KS

MU

HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR

İZMİR/BAYRAKLI

 

15417

NAİM ŞEN

3.KS

P(LV.)

PAMUKHAVA-ADAPAZARI

 VEFAT 2015

 

15418

ÜMİT ŞEN

3.KS

TNK

SÖKE-AYDIN

İZMİR

 

15419

ZEKİ ÇAĞAYDIN

3.KS

MU

ISPARTA

ISPARTA

 

15420

NECATİ AYSEL

3.KS

TNK

KEÇİBORLU-ISPARTA

 

 

15421

RAMAZAN DERİCİ

3.KS

ORD

BERGAMA-İZMİR

BERGAMA/İZMİR

 

15422

İSMAİL SOLAKOĞLU

3.KS

MU

ÇAL-DENİZLİ

İZMİR

 

15423

YUSUF ÇİMEN

3.KS

TNK

ÖDEMİŞ-İZMİR

ÖDEMİŞ-İZMİR

 

15424

TAMER ERCİOĞLU

3.KS

MU

ESKİŞEHİR

ANKARA

 

15425

NAZMİ YANAR

3.KS

ORD

BALIKESİR

BALIKESİR

 

15426

HAŞİM ÇAKIR

3.KS

MU

SUSUSRLUK-BALIKESİR

İZMİR

 

15427

MEHMET SALMAN

3.KS

TOP

ARAÇ -KASTAMONU

ANTALYA

 

15428

CİHAN AKTÜRK

3.KS

MU

POLATLI-ANKARA

 ANKARA

 

15429

HASAN KANDEMİR

3.KS

İS

BURHANİYE-BALIKESİR

İZMİR

 

15430

SATILMIŞ DÖNMEZ

3.KS

 

SULAKYURT-ANKARA

 ANKARA

 

15702

AHMET ÖZKARA

3.KS

İS(SB)

EMİRD-AFYON

İZMİR/ÇEŞME

 

14823

A.OSMAN BAKIR

4.KS

TOP

ESKİŞEHİR

 BİLECİK

 

14825

A.KADİR ERDOĞAN

4.KS

ULŞ

ÇANKIRI

 

 

15451

BÜLENT TÜRKER

4.KS

 

SİVAS

 

 

15452

YAŞAR AĞKUŞ

4.KS

P

SİVAS

BURSA

 

15423

CELALETTİN YUVACI

4.KS

P(SB)

SİVAS

İSTANBUL

 

15454

HÜSNÜ KARABOĞA

4.KS

ULŞ

GEDİZ-KÜTAHYA

BALIKESİR

 

15455

M.EMİN DALKIRAN

4.KS

PER

ÖZALP-VAN

KIRŞEHİR-MUCUR

 

15456

M.ALİ ŞİRİN

4.KS

MU

ALİAĞA-İZMİR

 

 

15457

ÜNAL GÜNEŞ

4.KS

İS

ALTINOVA-BALIKESİR

 VEFAT 15.04.2018

 

15458

HİLMİ FELEK

4.KS

MU

ORDU

VEFAT

 

15459

ZİYA DEMİRKOL

4.KS

ULŞ

ORDU

 BURSA

 

15460

HİKMET SELVİ

4.KS

LV(SB.)

BOR-NİĞDE

 

 

15461

RECAİ AKAN

4.KS

MU

BOR-NİĞDE

İSTANBUL

 

15462

SABRİ KARATUNA

4.KS

TOP(SB.)

KEPSUT BALIKESİR

 

SB.

15463

ZEKİ AKIN

4.KS

P

İZNİK-BURSA

İZMİR-BAYRAKLI

 

15464

BEKİR DERHEM

4.KS

TOP

KALECİK-KIRIKKALE

KIRIKKALE

 

15465

MEHMET ÖZCAN

4.KS

DZP

ESKİŞEHİR

VEFAT

 

15466

SEBAHATTİN ARI

4.KS

PER

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR

 

15467

AYHAN KARSLI

4.KS

TOP

ZİLE-TOKAT

ANKARA

 

15468

HASAN

4.KS

 

 

 

 

15469

ÖMER ÇUHADAR

4.KS

TNK

İSKİLİP-ÇORUM

ANKARA

 

15470

AYDOĞAN KARALI

4.KS

P

BAYAT-ÇORUM

VEFAT

 

15471

ERTUĞRUL YÜCE

4.KS

LV

YOZGAT

MANİSA

 

15472

ŞÜKRÜ BAŞER

4.KS

TNK

ZİLE-TOKAT

İZMİR-KOCAELİ

 

15473

SADRETTİN KÖSE

4.KS

TNK

SARAYÖNÜ-KONYA

 

 

15474

YAKUP ALTINBAŞ

4.KS

P(ORD)

İNCESU-KAYSERİ

 

 

15475

CÜNEYT DEMİRKAYA

4.KS

ORD

BALIKESİR

 

 

15476

SEFER KINAY

4.KS

ULŞ

ALTINOVA-BALIKESİR

ATINOVA-BALIKESİR

 

15477

HAŞİM GÜNAY

4.KS

TOP

GÜNEY-DENİZLİ

İZMİR

 

15478

Y.SITKI BAYRAM

4.KS

P

MERZİFON-AMASYA

MERZİFON

 

15479

ENVER KÖROĞLU

4.KS

MU

ORDU

ANKARA

 

15480

İSMAİL UZUNER

4.KS

LV

OSMANCIK-ÇORUM

BURSA

 

14851

ALİ AKYOL

5. KS

LV

DENİZLİ

 İZMİR

 

14870

HALUK CANDAN

5. KS

 

 

 

 

15501

MİTHAT KIRBIYIK

5. KS

TNK(ORD)

ÖDEMİŞ-İZMİR

İZMİR

 

15502

ARİF YURDAKUL

5. KS

TOP

ÖDEMİŞ-İZMİR

İZMİR

 

15503

BAYRAM ÜNAL

5. KS

TNK(SB)

ÇAY-AFYON

ÇAY-AFYON

SB.

15504

EŞREF ARINAN

5. KS

TNK.

KIRKLARELİ

İZMİR-KARŞIYAKA

 

15505

ABDURRAHİM BARIN

5. KS

P

KURŞUNLU-ÇANKIRI

İSTANBUL

 

15506

ŞEVKİ BİLGİÇ

5. KS

LV

ALTIND-İZMİR

İZMİR

 

15507

METE BİLGET

5. KS

TNK

ÖDEMİŞ-İZMİR

KARŞIYAKA-İZMİR

 

15508

RIZA KUMAŞLAR

5. KS

P(PER)

ÖDEMİŞ-İZMİR

İZMİR-BALÇOVA

 

15509

GÜRSAN İZMİRLİOĞLU

5. KS

 

OK. İKEN AYRILDI

 İZMİR DE POLİS

 

15510

HİDAYET BİRCİVAN

5. KS

ULŞ(SB)

ŞABANÖZÜ-ÇANKIRI

ANKARA

 

15511

NECMETTİN ÇETİN

5. KS

TNK

POLATLI-ANKARA

MALTEPE/İSTANBUL

 

15512

ÖNER KARAOĞLU

5. KS

P

SINDIRGI-BALIKESİR

İZMİR/BORNOVA

 

15513

CAFER KARAKUŞ

5. KS

ORD

PERŞEMBE-ORDU

ORDU

 

15514

CEVAT AYDIN

5. KS

PER

FATSA-ORDU

 

 

15515

METİN UYSAL

5. KS

TNK

ÇAL-DENİZLİ

 ÇAL DENİZLİ

 

15516

AKİF ÇANDIR

5. KS

TNK

ÖDEMİŞ-İZMİR

İZMİR/ÖDEMİŞ

 

15517

NAZIM AKBULUT

5. KS

MU

TİREBOLU-GİRESUN

 

 

15518

OSMAN ALKIN

5. KS

TNK

NİKSAR-TOKAT

TEKİRDAĞ

 

15519

NURİ GÜLBAHAR

5. KS

PER(SB)

DURSUNBEY-BALIKESİR

ANKARA

 

15520

BASRİ TÜZÜN

5. KS

ORD

BALIKESİR

BALIKESİR

 

15521

SADULLAH KARADAYI

5. KS

DZP

ANKARA

VEFAT

 

15522

MESUT ATALAY

5. KS

ORD

AYDIN

 SÖKE AYDIN

 

15523

ERTUĞRUL KURNAZ

5. KS

MU

LAPSEKİ-ÇANAKKALE

İZMİR ÇEŞME

 

15524

ALİ OCAKTAN

5. KS

P

FATSA-ORDU

 

 

15525

CEFA SEFA

5. KS

P

ERZURUM

ANKARA/ÇANKAYA

 

15526

SEZAİ ERSALMAN

5. KS

MU

SİVRİHİSAR-ESKİŞEHİR

ANKARA

 

15527

İZZET AKGÜN

5. KS

P

ILGAZ-ÇANKIRI

ANTALYA

 

15528

M.RİFAT BİRKAN

5. KS

DZP

YAYLAD-HATAY

 İSKENDERUN

 

15529

SALİM ÖZKAPTAN

5. KS

P(LV)(SB)

GÜMÜŞHACIKÖY-AMASYA

AMASYA

VEFAT

15015

İ.HAKKI ÖZDEMİR

6.KS

 

OK. İKEN AYRILDI

 

 

15019

BÜLENT KÖKSAL

6.KS

TNK

ESKİŞEHİR

 

 

15551

İSMAİL ARGUN

6.KS

TOP

DEMİRCİ-MANİSA

BURSA-İZNİK

 

15552

HÜSEYİN TÜRNÜKLÜ

6.KS

P

G.HACIKÖY-AMASYA

SAMSUN

 

15553

HALİL ÖZ

6.KS

P

ÇİFTELER

ESKİŞEHİR

 

15554

İSMAİL SARITAŞ

6.KS

PER

G.HACIKÖY-AMASYA

İZMİR

 

15555

SEFA KÜÇÜK

6.KS

LV(SB)

G.HACIKÖY-AMASYA

ANTALYA

 

15556

ALİ EMRE

6.KS

P

KADİRLİ-ADANA

 GEBZE/KOCAELİ

 

15557

SELAMİ ÖZTURAN

6.KS

ORD

AFŞİN-K.MARAŞ

 

 

15558

EROL OZAN

6.KS

ORD

SINDIRGI-BALIKESİR

 SUSURLUK

 

15559

EROL KOCA

6.KS

ORD

SINDIRGI-BALIKESİR

İSTANBUL

 

15560

HALİL DEMİR

6.KS

ORD

KEPSUT-BALIKESİR

BALIKESİR

 

15561

ŞİNASİ ÇAKMAK

6.KS

MU

SÖKE-AYDIN

DİDİM-AYDIN

 

15562

MÜSLÜM ÇETİN

6.KS

DZP

TARSUSU-MERSİN

MERSİN

 

15563

COŞKUN KILINÇ

6.KS

 

 

 

 

15564

MÜDÜR KÖROĞLU

6.KS

P(SB)

ADANA

ADANA

 

15565

RAFET ULUKAYA

6.KS

MU

DİNAR-AFYON

 

 

15566

RIZA ÖNSAL

6.KS

LV

SUSURLUK-BALIKESİR

ANKARA

 

15567

HAYRİ KAYA

6.KS

P

ERZİNCAN

 

 

15568

SALİH DOLUEL

6.KS

P

G.HACIKÖY-AMASYA

MERZİFON

 

15569

CAHİT KAYAHAN

6.KS

P

G.HACIKÖY-AMASYA

İSTANBUL

 

15570

ALİ ÖNDER

6.KS

P

ERBAA-TOKAT

ANKARA

 

15571

CEMAL ZENGİN

6.KS

P

NİKSAR-TOKAT

VEFAT

 

15572

 

6.KS

 

 

 

 

15573

OSMAN ALGÜL

6.KS

PER(SB)

BUCAK-BURDUR

İSTANBUL

 

15574

 

6.KS

 

 

 

 

15575

MUSTAFA BARAN

6.KS

PER(SB)

SINDIRGI-BALIKESİR

İZMİR

 

15576

ÜNVER GÜLER

6.KS

 

KARAMAN

KARAMAN

 

15577

İBRAHİM SEDEFOĞLU

6.KS

P

ERZİNCAN

 İSVİÇRE

 

15578

H.FEHMİ SEVGİLİ

6.KS

ULŞ

ÇANKIRI

ANKARA

 

15579

ALİ ER

6.KS

İS

NİKSAR-TOKAT

KARIŞIYAKA-İZMİR

 

15580

SEYDA ÜNLÜKUL

6.KS

MU

TRABZON

İSTANBUL

 

15071

MEHMET GÜRÇAY

7. KS

PER

ELBİSTAN-K.MARAŞ

ANKARA

 

15214

SELAHATTİN TANERİ

7. KS

P

ESKİŞEHİR

 İZMİR

 

15601

ALİ AYDEMİR

7. KS

TOP

DİNAR-AFYON

ISPARTA

 

15602

A.KEMAL GÜLVEREN

7. KS

LV

TURGUTLU-MANİSA

BURSA

 

15603

M.ALİ KANIK

7. KS

P

TURGUTLU-MANİSA

İZMİR

 

15604

TEKİN TAMKOÇ

7. KS

P

KIRIKKALE

VEFAT

 

15605

ŞEVKET KEPENEKLİ

7. KS

İS

AYDIN

 VEFAT

 

15606

UĞUR SALTIK

7. KS

TOP

AYDIN

VEFAT

 

15607

MEVLÜT YAZICI

7. KS

TOP

YALVAÇ-ISPARTA

VEFAT

 

15608

SERDAR DEMİRTAŞ

7. KS

TNK

AYDIN

AYDIN

 

15609

RECEP ÇOBAN

7. KS

TNK

BERGAMA-İZMİR

BERGAMA-İZMİR

 

15610

DENİZ İLHAN

7. KS

P

KIRŞEHİR

ANKARA

 

15611

YAKUT TOSUN

7. KS

P

KAMAN-KIRŞEHİR

ANKARA

 

15612

MUTULLAH ALTINORDU

7. KS

P(SB)

ANKARA

ANKARA

 

15613

TURAN KAPLAN

7. KS

LV.(SB)

ZİLE-TOKAT

ANKARA

 

15614

AYHAN KARSLI

7. KS

ORD

ZİLE-TOKAT

ANKARA

 

15615

NİZAMİ ZENGİN

7. KS

P(SB.)

BURSA

BURSA

 

15616

ERGUN ERTAN

7. KS

 

 

 

15617

MEHMET KARAKOCALIOĞLU

7. KS

ORD

BALYA-BALIKESİR

VEFAT

 

15618

NECATİ ÖZAY

7. KS

ORD

BALYA-BALIKESİR

 

 

15619

YAŞAR NOHUT

7. KS

DZP

TRABZON

TRABZON

 

15620

AHMET AYAN

7. KS

TOP

TOKAT

ANKARA

 

15621

 

7. KS

 

 

 

 

15622

ÜMİT CANPOLAT

7. KS

P

ESKİŞEHİR

 

 

15623

NACİ BAŞARAN(MOYMUL)

7. KS

P

ESKİŞEHİR

İSTANBUL

 

15624

TURGUT KARABULUT

7. KS

ORD

ÇİFTELER-ESKİŞEHİR

 ESKİŞEHİR

 

15625

BAYRAM YAMANOĞLU

7. KS

P

KURŞUNLU-ÇANKIRI

 ANKAR/POLATLI

 VEFAT

15626

SEDAT KANLI

7. KS

TNK

HALFETİ-Ş.URFA

GAZİANTEP

 

15627

KEMAL CERİT

7. KS

ORD

G.HACIKÖY-AMASYA

ÇORLU

 

15628

HÜSEYİN ÖZBEK

7. KS

LV

BUCAK-BURDUR

BUCAK-BURDUR

 

15629

HİLMİ NAZLI

7. KS

P

AYDIN

İZMİR BERGAMA

 

15216

NECDET YEŞİLKUŞAK

8.KS

DZP

ESKİŞEHİR

VEFAT

 

15651

MEHMET UYGUN

8.KS

P

ÇANAKKALE

İZMİR

 

15652

MUAMMMER SEMERCİLER

8.KS

MU(LV)

ÇANAKKALE

 

 

15653

M.NİHAT TOKATLI

8.KS

TNK

TİRE-İZMİR

İZMİR

 

15654

H.ÖZER SAĞLAM

8.KS

DZP

 

ÇANAKKALE

 

15655

A.KADİR GEZER

8.KS

P

MUĞLA

 

 

15656

RAİF BAYKURT

8.KS

P

KEPSUT-BALIKESİR

BALIKESİR

 

15657

MUZAFFER BUYURAN

8.KS

TNK

GÖRDES-MANİSA

 

 

15658

MEHMET SAPMAZ

8.KS

P

HATAY

 İSTANBUL

 

15659

HÜSAMETTİN CEYLAN

8.KS

MU

BİGA-ÇANAKKALE

 

 

15660

NECATİ ÖZÇUBUK

8.KS

 

 

 

 

15661

RAHMİ YILDIZHAN

8.KS

TOP

ESKİŞEHİR

VEFAT

 

15662

AHMET AYDEMİR

8.KS

MU.(SB)

AFYON

ISPARTA

SUBAY

15663

AHMET DAĞ

8.KS

TOP

ADANA

OSMANİYE

 

15664

TUGAY ALADAĞ

8.KS

P

ŞİRİNYER-İZMİR

ESKİŞEHİR

 

15665

ARİF KURT

8.KS

LV(SB.)

ÇARŞAMBA-SAMSUN

İSTANBUL

SB.

15666

ADİL ÇİMEN

8.KS

MU

HATAY

HATAY- IRAK

 

15667

SUAT ÜMMET

8.KS

P(LV)

SARICAKAYA-ESKİŞEHİR

VEFAT(30.8.2016)

 

15668

ERTAN ÇETİN

8.KS

MU

SARICAKAYA-ESKİŞEHİR

 ANKARA

 

15669

FEVZULLAH SEMERCİOĞLU

8.KS

P

DİKİLİ-İZMİR

 

 

15670

İLHAN GÖKSEL  (KELKOCA)

8.KS

LV

MERZİFON-AMSAYA

 

 

15671

DOĞAN YILDIRIM

8.KS

ORD

İZMİR- KİRAZ

KOCAELİ

 

15672

MACİT YILMAZ

8.KS

P

ORDU

 

 

15673

FUAT CEVAHİR

8.KS

P

ANKARA

ANKARA

 

15674

MEHMET URAL

8.KS

P

SİLİFKE-MERSİN

ANTALYA

 

15675

YILMAZ AKKÜN

8.KS

P

BANDIRMA-BALIKESİR

ANTALYA

 

15676

RAMAZAN TUNCAY

8.KS

P

SANDIKLI-AFYON

VEFAT

 

15677

ÖMER DOĞAN

8.KS

LV

ARTVİN

İSTANBUL

 

15678

İSMAİL KÖKÇÜ

8.KS

ORD

BALIKESİR

BALIKESİR

 

15679

ABUZER KARABULUT

8.KS

LV

DİYARBAKIR

MALATYA

 

15680

YAKUP TUNÇ

8.KS

MU

ÇORUM

ANKARA

 

15701

HÜDAVERDİ BALKAN

D,KS.

P

LÜLEBURGAZ

İZMİR

 

15703

CEVDET KABAK

D,KS.

MU(LV)

ÖDEMİŞ-İZMİR

ÖDEMİŞ-İZMİR

 

15704

NAHİT GÖKALP

D,KS.

MU(LV)

SİVAS

ANKARA

 

15705

HALİL KARACA

D,KS.

MU(LV)

ORDU

 ORDU

 

15706

MUSTAFA FIRAT

D,KS.

TOP

OSMANELİ-BİLECİK

İZMİR

 

15707

HÜSAMETTİN GÖNEN

D,KS.

MU

EMİRD-AFYON

ANKARA

 

15708

MAHMUT KAYA

D,KS.

MU(SB)

YAPRAKLI-ÇANKIRI

 

 

15709

RÜYETİ SÜVARİ

D,KS.

P

YAPRAKLI-ÇANKIRI

 İSTANBUL

 

15710

İSMAİL ÇAKIR

D,KS.

TNK

YAPRAKLI-ÇANKIRI

 

 

15711

 SÜREYYE ATA

D KS.       İS.

DAZKIRI/AFYON

 DAZKIRI/AFYON

 

15712

SÜLEYMAN COŞKUNER

D KS

PER

BUCAK BURDUR

ANTALYA

E,MHP M.VEKİLİ

15713

ADEM AKTAY

D KS

P

KAYSERİ

VEFAT

 

15714

AHMET OKUMUŞ

D KS

ULŞ

İZNİK-BURSA

ÇORLU

 

15715

Ö.FİKRET BÜCÜK

D KS

MU

KARAMAN

KONYA-ANTALYA

 

15716

ORHAN ULUSOY

D KS

P

ŞUHUT-AFYON

İZMİR

 

15717

METİN ELMALI

D KS

P(SB)

ÇORUM

ADANA

SB.

15718

METİN OZAN

D KS

ORD

SINDIRGI-BALIKESİR

 

 

15719

MESUT ALAN

D KS

DZP

YEŞİLYUR-MALATYA

 

 

15720

MUAMMER BİLİM

D KS

P(LV)

SUNGURLU-ÇORUM

BURSA

 

15721

MUSTAFA ÜN

D KS

İS

ESKİŞEHİR

İZMİR

 

15722

MUAMMER ÇALIŞKAN

D.KS

İS

AFYON

İZMİR

 

15723

YÜKSEL AKTEPE

D.KS.

TOP

KALECİK-ANKARA

 

 

15724

MUSA GÜNİNDİ

D.KS.

ORD

DURSUNBEY-BALIKESİR

ANKARA

 

15725

MUSTAFA KÜMBET

D.KS.

İS(SB.)

FATSA-ORDU

 

 

15726

ALİ GÜVENER

D.KS.

ULŞ

BURDUR

BORNOVA/İZMİR

 

15727

ERCAN YAVUZ

D.KS.

DZ:P

MAHMUDİYE-ESKİŞEHİR

 İSTANBUL

 

15728

CENGİZ HORZUM

D.KS.

TOP

DİNAR-AFYON

 TEKİRDAĞ

 

15729

ENVER ERSOY

D.KS.

İS

AFYON

MERSİN

 

15730

HÜSEYİN TAŞDEMİR

D.KS

ORD

SUSURLUK-BALIKESİR

 UŞAK

 

15731

MUSTAFA BAYRAK

D.KS.

P

ORDU

İST/AYAZAĞA

 

Okuma: 16807
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız, eğer kayıtlı değilseniz lütfen ilk önce kayıt olunuz.

busy